Pomôžeme Vám
lepšie riadiť Vašu firmu

Už 27 rokov prinášame inovatívne IT riešenia pre firmy a organizácie všetkých veľkostí na Slovensku i v zahraničí. Dôverujú nám tie najznámejšie spoločnosti, s produktami ktorých sa stretávate každý deň.

Informačné systémy od SOFTIPu vám zaistia dokonalý priebeh všetkých procesov

Komplexný prehľad o vašom podnikaní

S našimi systémami získate kompletnú kontrolu nad dianím vo firme, od riadenia výroby po spokojnosť zamestnancov. Ušetrite čas a nastavte automatické procesy pre vyššiu efektivitu.

Bezpečnosť vašich firemných dát

Vďaka nášmu riešeniu zabezpečených serverových fariem sú dáta pravidelne zálohované a prístupové práva máte kedykoľvek pod kontrolou.

Zjednotenie riadiacich systémov

Jednotná infraštruktúra dovoľuje jednoduchšie a efektívnejšie prepojenie systémov, zrýchlenie procesov a ekonomickú úsporu. Vaše dáta budete mať k dispozícií rýchlejšie než kedykoľvek predtým.

SOFTIP PROFIT PLUS

Najobľúbenejší slovenský podnikový informačný systém vyvinutý s dokonalou znalosťou domáceho trhu a hlavne dynamicky sa meniacej slovenskej legislatívy.

Ekonomika a financie

Obchodná logistika

Manažérske prehľady

SOFTIP HR PLUS

Najviac zamestnancov v SR má spracovávané mzdy v tomto komplexnom personálnom a mzdovom informačnom systéme pre moderné riadenie ľudských zdrojov,

Personalistika a mzdy

Nadstavbové moduly

Doplnkové systémy

Riešenie na mieru

Každý systém implementujeme individuálne na základe odbornej analýzy. V niekoľkých jednoduchých krokoch vám vytvoríme systém presne podľa vašich potrieb.