Pomáhame
lepšie riadiť tisícky
spoločností

Prinášame najširšie portfólio IT produktov a služieb na trhu. Okrem ERP systémov navrhujeme a dodávame aj technologickú infraštruktúru, implementujeme produkty a riešenia na mieru, poskytujeme komplexné IT služby a poradenstvo.

Informačné systémy od SOFTIPu vám zaistia dokonalý priebeh všetkých procesov

Komplexný prehľad o vašom podnikaní

S našimi systémami získate kompletnú kontrolu nad dianím vo firme, od riadenia výroby po spokojnosť zamestnancov. Ušetrite čas a nastavte automatické procesy pre vyššiu efektivitu.

Bezpečnosť vašich firemných dát

Vďaka nášmu riešeniu zabezpečených serverových fariem sú dáta pravidelne zálohované a prístupové práva máte kedykoľvek pod kontrolou.

Zjednotenie riadiacich systémov

Jednotná infraštruktúra dovoľuje jednoduchšie a efektívnejšie prepojenie systémov, zrýchlenie procesov a ekonomickú úsporu. Vaše dáta budete mať k dispozícií rýchlejšie než kedykoľvek predtým.

SOFTIP MONACO

Technický informačný systém novej generácie, ktorý predstavuje špecializovaný softvérový nástroj pre evidenciu, archiváciu a tvorbu technickej dokumentácie vo výrobných podnikoch.

Riadenie technickej dokumentácie

Skvalitnenie a optimalizácia výroby

Rýchle a presné ponuky

SOFTIP HAPPY HR

Multijazyčná webová aplikácia pre moderné riadenie ľudských zdrojov, ktorá prináša všetko, čo personalista, manažment aj samotní zamestnanci v oblasti HR potrebujú. A to kedykoľvek a kdekoľvek.

Personálny portál

Organizácia, hodnotenie, vzdelávanie

Centralizovaná evidencia

Riešenie na mieru

Každý systém implementujeme individuálne na základe odbornej analýzy. V niekoľkých jednoduchých krokoch vám vytvoríme systém presne podľa vašich potrieb.