Pomôžeme Vám
lepšie riadiť Vašu firmu

Už 28 rokov prinášame inovatívne IT riešenia pre firmy a organizácie všetkých veľkostí na Slovensku i v zahraničí. Dôverujú nám tie najznámejšie spoločnosti, s produktami ktorých sa stretávate každý deň.

Informačné systémy od SOFTIPu vám zaistia dokonalý priebeh všetkých procesov

Komplexný prehľad o vašom podnikaní

S našimi systémami získate kompletnú kontrolu nad dianím vo firme, od riadenia výroby po spokojnosť zamestnancov. Ušetrite čas a nastavte automatické procesy pre vyššiu efektivitu.

Bezpečnosť vašich firemných dát

Vďaka nášmu riešeniu zabezpečených serverových fariem sú dáta pravidelne zálohované a prístupové práva máte kedykoľvek pod kontrolou.

Zjednotenie riadiacich systémov

Jednotná infraštruktúra dovoľuje jednoduchšie a efektívnejšie prepojenie systémov, zrýchlenie procesov a ekonomickú úsporu. Vaše dáta budete mať k dispozícií rýchlejšie než kedykoľvek predtým.

Zúčastnite sa Konferencie SOFTIP HR DAY 2019

Prijmite naše pozvanie na 3. ročník konferencie o reálnom HR živote v slovenských firmách. Čakajú vás aktuálne témy, praktické skúsenosti a riešenia. Inšpirujte sa pre svoju prácu!

22.5.2019

Hotel Kaskády****

Sliač - Sielnica

Naplnenie požiadaviek GDPR s modulom Anonymizácia OÚ

Špecializovaný modul, ktorý centralizuje požiadavky na anonymizáciu alebo výmaz osobných údajov dotknutých osôb do jednej spoločnej aplikácie.

Automatizovane

Komfortne

3 metódy anonymizácie

Riešenie na mieru

Každý systém implementujeme individuálne na základe odbornej analýzy. V niekoľkých jednoduchých krokoch vám vytvoríme systém presne podľa vašich potrieb.