Už 30 rokov
spolu meníme
vízie na realitu

SOFTIP oslavuje tridsiate výročie založenia tridsiatimi dobrými skutkami. A zapojiť sa môžete aj vy. Spoznajte inšpiratívne príbehy nezištnej pomoci a pomôžte nám svojím hlasom rozhodnúť, ktorý z nominovaných projektov získa našu najväčšiu podporu.Kto sme?Sme najväčší slovenský výrobca podnikových informačných systémov s najširším portfóliom IT produktov a služieb. Naše riešenia pomáhajú lepšie riadiť tisícky spoločností na Slovensku aj v zahraničí. Už 30 rokov.Slovenská jednotka na trhu podnikových IT

Dlhodobo obhajujeme pozíciu najväčšieho výrobcu podnikových informačných systémov v prieskume trhu ERP na Slovensku, ktorý každoročne realizuje technologický magazín NEXTECH.

Najlepší partner pre SAP Business One

Sme viacnásobným držiteľom titulu Najlepší partner SAP Business One na Slovensku. Naši ľudia zrealizovali nadpolovičnú väčšinu všetkých implementácií tohto celosvetovo úspešného ERP systému v SR.

Trojnásobný Partner roka Microsoftu

Už trikrát sme získali titul Microsoft Partner of the Year, ktorý Microsoft udeľuje svojim najlepším partnerom v jednotlivých krajinách. Sme tiež desaťnásobným víťazom súťaže Microsoft Awards.

VIDEO SOFTIP 30 ǀ Historické míľniky

SOFTIP MONACO

Technický informačný systém novej generácie, ktorý predstavuje špecializovaný softvérový nástroj pre evidenciu, archiváciu a tvorbu technickej dokumentácie vo výrobných podnikoch.

Riadenie technickej dokumentácie

Skvalitnenie a optimalizácia výroby

Rýchle a presné ponuky

SOFTIP HAPPY HR

Multijazyčná webová aplikácia pre moderné riadenie ľudských zdrojov, ktorá prináša všetko, čo personalista, manažment aj samotní zamestnanci v oblasti HR potrebujú. A to kedykoľvek a kdekoľvek.

Personálny portál

Organizácia, hodnotenie, vzdelávanie

Centralizovaná evidencia

Riešenie na mieru

Každý systém implementujeme individuálne na základe odbornej analýzy. V niekoľkých jednoduchých krokoch vám vytvoríme systém presne podľa vašich potrieb.